Pár nápadů

17. června 2014 v 20:31 | Sáriik |  Pro křečky ♥
Ahojiik, tady pro vás mám několik nápadů pro zabavení křečků:

1) Vem si jehlu s nití, hroznové víno, kousky jablka atd. prostě malé mňamky pro křečky, a navlíkněte je jako korálky na jehlu s nití. Pak stačí udělat uzlík, kličku přivázat a provázkový-křeččí-špíz je na světě. :D !!!JEHLA MUSÍ BÝT ČISTÁ!!!
2) Je známo že jsou u křečků uspěžné ruličky od kuchyňe nebo prostě od toaletního papíru, jde z nich totiž vyrobit mnoho věcí. Např. : vemte ruličku (klidně i více, když se vejde) , obyčejný provázek, žadný obarvený. A provázek provlíkněte ruličkou. Konce provázků zavažte na strop klece a máme prolejzačku. :)
3) Schovejte po kleci dobrůdky pro křečky a sledujte jak je budou hledat. Třeba na vrch napáječky, na stříšku od domečku nebo zahrabat.
4) Kupte si kokosový ořech, rozklepněte ho, a když bude jedna část hodně velká může posloužit i jako domeček. A do menších částí se můžou např dávat pmlsky atd.
5) Jako odměnu pro křečka nemusíte dávat pouze moučné červy, jogurt, sýr... ale třeba i mouchy, moli a jiný hmyz. Ale nedávejte masařky, včely, vosy a další hmyz s jedem nebo jiným nebezpečím pro křečka. Mělo by to mít úspěch. ;)Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama